Bingo Lovely Yüzey Temizleyici 2 5 lt

Bingo Lovely Yüzey Temizleyici 2 5 lt

Anasayfa / Temizlik ve Hijyen / Temizlik Ürünleri / Yüzey Temizleyicileri / Bingo Lovely Yüzey Temizleyici 2,5 lt
TRY 190 In stock
190 TL 418 TL 44% OFF Promosyon Sadece 1 Gün
Rated 5/5, 17 Reviews
Bingo LovelyYüzey Temizleyici2500 ml

Özellikler ve Bilgiler

Bingo Lovely Yüzey Temizleyici 2 5 lt

Bingo Lovely Yüzey Temizleyici 2,5 lt Özellikleri

Ofisiniz için Bingo Lovely Yüzey Temizleyici 2,5 lt kaçırılmayacak fiyat ve hızlı teslimat avantajıyla aktuelexpress.com'da! 

Evinizde, her an gerçek parfüm esintisini yaşatan Bingo Yüzey Temizleyici, yarattığı ferah atmosferin yanı sıra güçlü bir dezenfekte edicidir. Uyguladığınız yüzeylerde iz bırakmadan ışıl ışıl parlaklık sağlar. Dokunduğu her kareyi etkili bir şekilde temizleyen ve güçlü performans veren Bingo Fresh Lovely'yi fayans, parke, marley ve ahşap yüzeylerde güvenle kullanabilirsiniz. Durulama gerektirmez.

Mis gibi evler, ofisler, temizliği keyfe dönüştürecek Bingo Fresh ile mümkün. Formülünde hoş kokular barındıran bu ürün, yaşadığınız mekanlara temizlik ve ferahlık getirecek.

Kullandığınız temizlik malzemelerinin ambalajlarının kapağını açık bırakmamaya özen göstermemelisiniz. Bu, hem çocukların güvenliği açısından önemlidir hem de açıkta bırakılan temizlik ürünleri zamanla özelliklerini kaybedebilir.

Bingo Lovely Yüzey Temizleyici 2,5 lt için şimdi sipariş verin, rekabetçi fiyat ve hızlı teslimat avantajı ile siparişiniz kapınıza gelsin.

Aktuelexpress ile işin kolay!

Bingo Lovely Yüzey Temizleyici 2 5 lt