Kurukahveci Mehmet Efendi Türk Kahvesi 6 gr 12'li

Kurukahveci Mehmet Efendi Türk Kahvesi 6 gr 12'li

Anasayfa / Kahve Çeşitleri, Aksesuarları / Türk Kahvesi / Mehmet Efendi Türk Kahvesi / Kurukahveci Mehmet Efendi Türk Kahvesi 6 gr 12'li
TRY 570 In stock
570 TL 1,349 TL 42% OFF Promosyon Sadece 1 Gün
Rated 4.8/5, 41 Reviews
Türk kahvesi 6 gr12'liMehmet Efendi kalitesiyle

Özellikler ve Bilgiler

Kurukahveci Mehmet Efendi Türk Kahvesi 6 gr 12'li

Kurukahveci Mehmet Efendi Türk Kahvesi 6 gr 12'li Özellikleri

Ofisiniz için Kurukahveci Mehmet Efendi Türk Kahvesi 6 gr 12'li  kaçırılmayacak fiyat ve hızlı teslimat avantajıyla aktuelexpress.com'da!

Türk Kahvesi, Arabica türü yüksek kaliteli kahve çekirdeklerinden üretilir.

Yemen Valisi Özdemir Paşa, 1543 yılında lezzetine hayran kaldığı Brezilya ve Orta Amerika menşeili Arabica türü yüksek kaliteli kahve çekirdeklerinden üretilen kahveyi İstanbul’a getirdi ve Türkler tarafından bulunan yepyeni hazırlama metodu sayesinde kahve, güğüm ve cezvelerde pişirilerek Türk Kahvesi adını aldı. Türk kahvesinin vazgeçilmez lezzetini yıllardır değişmez markası ile beğeninize sunan Kurukahveci Mehmet Efendi, ilk kez 1871 yılında dolaplarda kavurup değirmende öğüttüğü kahveyi halkın tüketimine sundu. Özel ambalajlarında sunulan Mehmet Efendi Türk Kahvesi kokusuyla, tadıyla, öğütüldüğü günkü tazeliğini koruyacaktır. 

Kurukahveci Mehmet Efendi Türk Kahvesi 6 gr için şimdi sipariş verin, rekabetçi fiyat ve hızlı teslimat avantajı ile siparişiniz kapınıza gelsin.

Aktuelexpress ile işin kolay!

Kurukahveci Mehmet Efendi Türk Kahvesi 6 gr 12'li